SECOND HAND RÕIVAIST

 

 

Kilomax – kõike sobib sulle! Saate seda endale lubada!

Inimeste pika aja jooksul kasutatud kaupluste olemasolu on kujundanud oma seisukoha ja arvamuse sellise poodide ja nende sortide kohta. Ilmuvad palju müüte, mis on üsna kaugel.

Euroopa riikides saavad maksuvabastust taotleda inimesed, kes annavad asju nn teiseseks kasutamiseks. Selline süsteem on juba mõnda aega olnud.

Tänapäeval on veebimüük läänes väga populaarne. Kuid tarnitud kaup ei pea sobima või tundub, et see on täiesti erinev ostmishetkel kuvatutest. Selliseid asju antakse ka teistele, kust nad saadetakse sorteerimisbüroodesse. Lisaks sellele tarnivad kuulsad kaubamärgid ka teistele kontoritele rõivaid. Tavaliselt on tegemist eelmiste kogumise ja aastaaega puudutavate esemetega, mis ilmselt ei kuulunud isegi müügiprotsessile. Sellepärast ärge üllatage, kui leiate teise ostukastiga uut, varjatud riideid koos sildiga.

Esemed sorteeritakse vastavalt kvaliteedikategooriale rõivaste baasil, pärast seda müüakse neid spetsiaalsetele ettevõtetele. Ja see on koht, kus kasutatud kaupluste omanikud ostavad riideid, jalatseid, tarvikuid ja isegi laste mänguasju.

Seega on tänapäevased poed suurepärane alternatiiv tavapärasele valmis rõivapoodidele, kus mõnikord on võimalik näha sama kaupa, kuid kõrgema hinnaga.